Jak co roku, na początku września, zaprosiliśmy Was do nas do szkoły, abyście mogli zobaczyć, jak pracujemy. W ten dzień przygotowaliśmy różne atrakcje, warsztaty, wykłady. Mogliście wziąć udział w warsztacie cyjanotypii na torbach płóciennych i zabrać taką torbę do domu.

_MG_0895

Większość osób chciała torbę z pieskiem :)

_MG_0901

 

Wielbiciele kotów też do nas przyszli :). Tu naświetlamy nasze/wasze torby.

Był też wykład o nietypowych metodach fotografii. (Bardzo licznie przyszliście na ten wykład, co nas bardzo cieszy ).

Był warsztat z fotografii żywności, gdzie bez pomocy Photoshopa, robili Państwo zdjęcia latającym śliwkom, te i inne tajniki fotografii kulinarnej zdradziła Kasia Fiszer z foodandlight.pl

food

Był warsztat portretu, a ponieważ miejsca rozeszły się, jak świeże bułeczki,  zrobiliśmy dodatkowy warsztat dla jeszcze jednej grupy.

_MG_0905

Małgorzata Bardoń tłumaczy jak operować światłem i cieniem :).

_MG_0911

Humory dopisały :D.

Podczas warsztatów pozowała nam przepiękna Ania.

_MG_0932

 

 

Znakomity fotoreporter Rafał Malko opowiedział, jak patrzeć, na co zwrócić uwagę w fotografii reportażowej, a potem wszyscy poszliście robić znakomite zdjęcia pod jego kierunkiem.

Pani Iza opisała ten warsztat na swoim blogu, tu możecie przeczytać relację demkovith.blogspot.com

_MG_0922

 

Każdy z prowadzących wykład. warsztat czy prezentacje na co dzień uczy u nas w szkole :) .

Przez cały dzień rozmawialiśmy z Wami o fotografii <3 , czyli o tym co kochamy. Przyszło Was tak dużo, że nie zdążyliśmy zrobić więcej zdjęć :D. Nie zdążyliśmy zrobić zdjęć m.in. naszego domowego ciasta z naszymi TSFowymi jabłkami, o godzinie 18.00 już nie było ani kawałka, co cieszy nas niezmiernie.

Cudownie, że byliście z nami <3

Poniżej kilka zdjęć :)