Studium fotografii dla zaawansowanych to oferta skierowana przede wszystkim dla pasjonatów fotografii człowieka, którzy początki nauki fotografii mają już za sobą. Do udziału zapraszamy osoby na co najmniej średnim poziomie zaawansowania, absolwentów szkół fotograficznych, zaawansowanych amatorów czy wreszcie profesjonalistów pragnących rozwinąć swe umiejętności fotografowania ludzi.

2tsf

fot. Tomasz Mazalon

 

W ciągu czterech miesięcy obejmujących 64 godziny zajęć, uczestnicy zajęć zapoznają się z najważniejszymi rodzajami fotografii portretu i mody poczynając od klasycznej fotografii katalogowej, przez portret fotograficzny, portret glamour i beauty po różne zastosowania mody w reklamie. Nie zabraknie także kreacji fotograficznej (oczywiście nadal w kontekście fotografowania ludzi), zajęć poświęconych portretowi biznesowemu czy wreszcie zaawansowanej edycji zdjęć portretowych i fotografii mody. Wszystko to sprawia, że absolwenci naszego studium skupiając się przez cztery miesiące na jednym, bliskim im rodzaju fotografii zyskają niepowtarzalną możliwość wzniesienia się na zupełnie nowy poziom fotograficzny.

trójmiejska szkoła fotografii 1

fot. Dominika Kusy

 

Nauka w studium ma charakter praktyczny, oparty na pracy z modelkami lub modelami w studiu i plenerze, omawianiu zdjęć i ich edycji. W programie studium nie ma zajęć poświęconych podstawom fotografii oraz zagadnieniom nie związanym z fotografią człowieka.

Aby ułatwić samodzielny rozwój, wszystkim słuchaczom zapewniamy nieodpłatny dostęp do studia szkolnego w czasie trwania nauki.

UWAGA:  przy zapisach do Studium Fotografii Dla Zaawansowanych obowiązuje rozmowa kwalifikacyjna. Osoby zainteresowane zapisaniem się prosić będziemy o prezentację port folio i odpowiedź na nasze pytania tak by upewnić się, że posiadają one umiejętności niezbędne do dalszej nauki w Studium.

 

Zajęcia odbywaja się co dwa tygodnie w sobotę i niedzielę i trwają od godziny 11.10 do 15.20

Cena: 450zł /miesiąc nauki + 200zł  opłata rekrutacyjna ( z opłaty rektutacyjnej są zwolnieni absolwenci Studium Fotografii)

 

_MG_1465

fot. Małgorzata Bardoń