Prowadzisz bloga kulinarnego? Chcesz otworzyć restaurację lub kawiarnię? Fascynuje Cię nie tylko smak jedzenia, ale i jego wygląd? Pragniesz poznać tajniki kompozycji i oświetlenia potraw? Chcesz nauczyć się przedstawić każde, nawet niezbyt udane danie w sposób apetyczny? Pragniesz przyciągnąć nowych klientów, bądź zacząć zarabiać na fotografii kulinarnej? Ten warsztat jest dla Ciebie.

work7 copy

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 8 godzinny warsztat z guru fotografii kulinarnej Olkiem Iwaszkiewiczem, na co dzień pracującym w Warszawie, publikującym zdjęcia  m.in w  “Elle Deco”, “Dom i Wnętrze”, “Architektura”, “Twój Styl”, “Marianne Bydleni”, “Moderni Dom”. W trakcie warsztatu Olek Iwaszkiewicz  zdradzi tajniki swojej pracy.

work10

Warsztaty fotografii kulinarnej są pretekstem do spotkania  się ludzi, dla których wygląd potraw jest równie ważny jak ich smak.
Podczas trwania warsztatu uczestnicy w praktyczny sposób będą tworzyć kompozycje, korzystając ze specjalnie do tego typu prac przygotowanego studia fotograficznego. Wykonywane zdjęcia przedstawiają klasyczne podejście w wyborze sposobów oświetlenia i kompozycji, w których dyktat efektownego obrazu jest  kluczowy. Podczas warsztatu znajdzie się także czas na efekty specjalne,triki, oraz indywidualne podejście do estetyki prezentacji żywności.

work12 copy

 

Portfolio prowadzącego: olekiwaszkiewicz.pl

Data : 6 kwietnia 2019 roku- Brak miejsc

Czas trwania : 10 – 19 ( w trakcie warsztatu godzinna przerwa)

Maksymalna ilość uczestników: 6 osób

Koszt: 590zł/ osoba

Miejsce: Trójmiejska Szkoła Fotografii

Ul. Wierzbowa 34

Gdynia Orłowo