Plener z Wiktorem Franko i Witoldem Jurkiewiczem

Jak część z Was już wie, przygotowaliśmy dla Was na wrzesień niesamowity plener fotograficzny na Warmii. Będzie jeszcze lepszy niż w zeszłym roku.
Plener odbędzie się w dniach 14-16 września (piątek wieczór do niedzieli wieczorem), w hotelu Zamek Karnity, a zajęcia poprowadzi dwójka znakomitych fotografów; Wiktor Franko znakomity portrecista, fotograf czytający ludzkie dusze, który w ciągu warsztatu zdradzi Wam jak pracować z modelką, jak przekazać na zdjęciach emocje.

Drugim prowadzącym jest dr hab. art. fot. Witold Jurkiewicz, znakomity dokumentalista i ekspert w dziedzinie kreacji artystycznej w fotografii, wieloletni wykładowca fotografii na UMK w Toruniu, twórca pierwszej w Polsce pracowni fotografii unikatowej.

Plan pleneru przedstawia się następująco:

Piątek
Spotkanie w Karnitach o godzinie 18tej
Wieczór spędzamy przy grillu co będzie znakomitą okazją by zapoznać się z miejscem i prowadzącymi, wybrać kadry, wejść w odpowiedni nastrój.

Sobota
Dzień zaczynamy śniadaniem (wczesnym o godzinie 8) w czasie którego dzielimy się na dwie grupy. Pierwsza pracować będzie z Wiktorem Franko, druga, z Witoldem Jurkiewiczem. W środku dnia robimy krótką przerwę na obiad, a następnie kontynuujemy pracę do wieczora. Dzień kończymy kolacją przy grillu.

Niedziela
Podobnie, jak w sobotę zaczynamy od śniadania, następnie grupy zamieniają się prowadzącymi i udają do pracy. W środku dnia będzie ponownie przerwa na obiad, pracę i cały plener kończymy ok. godziny 18tej.

W czasie pleneru będziemy mieli możliwość fotografowania na terenie całego obiektu . Będziemy także mieli do dyspozycji dwie sale, w których każda z grup będzie mogła spotykać się z prowadzącymi. Co oczywiste, zapewniamy też modelki (4 dziewczyny pozujące przez cały dzień).

Cena dla Słuchaczy TSF wynosi 390 zł i obejmuje
– zakwaterowanie w domkach czteroosobowych z łazienkami
– wyżywienie (2x kolacja przy grillu, 2x śniadanie i 2x obiad)
Odbywające się w czasie pleneru zajęcia tradycyjnie już są prezentem od Szkoły dla Słuchaczy.

Plener jest skierowany tylko dla Słuchaczy TSF

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>