Plener z Wiktorem Franko i Witoldem Jurkiewiczem

Jak część z Was już wie, przygotowaliśmy dla Was na wrzesień niesamowity plener fotograficzny na Warmii. Będzie jeszcze lepszy niż w zeszłym roku.
Plener odbędzie się w dniach 14-16 września (piątek wieczór do niedzieli wieczorem), w hotelu Zamek Karnity, a zajęcia poprowadzi dwójka znakomitych fotografów; Wiktor Franko znakomity portrecista, fotograf czytający ludzkie dusze, który w ciągu warsztatu zdradzi Wam jak pracować z modelką, jak przekazać na zdjęciach emocje.

Drugim prowadzącym jest dr hab. art. fot. Witold Jurkiewicz, znakomity dokumentalista i ekspert w dziedzinie kreacji artystycznej w fotografii, wieloletni wykładowca fotografii na UMK w Toruniu, twórca pierwszej w Polsce pracowni fotografii unikatowej.

Plan pleneru przedstawia się następująco:

Piątek
Spotkanie w Karnitach o godzinie 18tej
Wieczór spędzamy przy grillu co będzie znakomitą okazją by zapoznać się z miejscem i prowadzącymi, wybrać kadry, wejść w odpowiedni nastrój.

Sobota
Dzień zaczynamy śniadaniem (wczesnym o godzinie 8) w czasie którego dzielimy się na dwie grupy. Pierwsza pracować będzie z Wiktorem Franko, druga, z Witoldem Jurkiewiczem. W środku dnia robimy krótką przerwę na obiad, a następnie kontynuujemy pracę do wieczora. Dzień kończymy kolacją przy grillu.

Niedziela
Podobnie, jak w sobotę zaczynamy od śniadania, następnie grupy zamieniają się prowadzącymi i udają do pracy. W środku dnia będzie ponownie przerwa na obiad, pracę i cały plener kończymy ok. godziny 18tej.

W czasie pleneru będziemy mieli możliwość fotografowania na terenie całego obiektu . Będziemy także mieli do dyspozycji dwie sale, w których każda z grup będzie mogła spotykać się z prowadzącymi. Co oczywiste, zapewniamy też modelki (4 dziewczyny pozujące przez cały dzień).

Cena dla Słuchaczy TSF wynosi 390 zł i obejmuje
– zakwaterowanie w domkach czteroosobowych z łazienkami
– wyżywienie (2x kolacja przy grillu, 2x śniadanie i 2x obiad)
Odbywające się w czasie pleneru zajęcia tradycyjnie już są prezentem od Szkoły dla Słuchaczy.

Plener jest skierowany tylko dla Słuchaczy TSF

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>