NASI SŁUCHACZE

Nasi Słuchacze to wspaniali pasjonaci fotografii. Są wśród nich zarówno osoby pragnące zdobyć zawód fotografa i w przyszłości utrzymywać się z jego wykonywania jak i osoby, które prowadzą własne firmy albo są zadowolone z wykonywanej pracy, a fotografię traktują jako pasję, sposób na autorealizację.

Wśród słuchaczy mamy zarówno osoby kończące dopiero liceum, jak i absolwentów wyższych uczelni czy emerytów, którzy mają wreszcie czas by realizować swoje pasje. Co roku są wśród słuchaczy osoby kończące służbę wojskową. Jeśli można tu mówić o jakiejkolwiek większości, to stanowią ją osoby w okolicach trzydziestki, aktywne zawodowo.

Do TSF uczęszcza również coraz więcej osób spoza trójmiasta i bezpośrednich okolic. Wśród naszych słuchaczy są osoby mieszkające na co dzień w Olszytnie, Elblągu, Koszalinie, Morągu, Kołobrzegu, Szczecinku, Bydgoszczy, Poznaniu, Krakowie, Sycowie, Iławie, Toruniu, Włocławku, a nawet Opolu, Wrocławiu, Bielsku-Białej, czy pracujące przez większą część roku w Szwajcarii , Londynie.

Z sylwetkami naszych Słuchaczy możesz się zapoznać na stronie www.twarzetsf.edu.pl

Plener w Pucku 2012Plener w Stegnie