Dzień Otwarty w TSF – zapraszamy

Jak co roku, zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografowania do odwiedzenia Trójmiejskiej Szkoły Fotografii w czasie Dnia Otwartego w sobotę, 8 września 2018 roku w godzinach 10.00-18.00. Tradycyjnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i otwartych warsztatów. Oto lista:

10.00 – 11.00 – „Magia Portretu” – Małgorzata Bardoń – warsztat fotografii studyjnej, pozuje Dorota

14.15 – 15.15 „Jak kręcić lody” czyli tworzenie perfekcyjnej fotografii reklamowej – Katarzyna Fiszer z Food and Light – warsztat

12.00 -13.30 – Tworzenie zielników w technice cyjanotypii – Radosław Brzozowski - warsztat

14- 15.30 „Zdjęcia pudełkiem po butach” czyli warsztat fotografii otworkowej – Eugeniusz Nurzyński – warsztat (prosimy o zabranie ze sobą pudełka)

16 – 18 „Fotografia prasowa czyli jak uchwycić dobre zdjęcie” – Rafał Malko – warsztat w terenie

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona dlatego prosimy zainteresowane osoby o wcześniejszą rezerwację miejsca drogą mailową : biuro@tsf.edu.pl lub telefoniczną 58 719 64 74.

W czasie Dnia Otwartego będzie można zapoznać się z ofertą szkoły, zapisać się do TSF, zobaczyć jak pracujemy i z jaką pasją dzielimy się wiedzą. Tradycyjnie poczęstujemy Was domowym ciastem z TSFowymi jabłkami. Będzie to mile spędzony czas z osobami fotograficznie zakręconymi. Pogoda, jak zawsze, będzie piękna.

Zapraszamy

DZIEN-OTWARTY_2018

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>