10. urodziny TSF

Kochani, w tym roku stuknęło nam już 10 lat . 10 lat pełnych przepięknych historii, wyzwań, sukcesów, wspomnień. Część z tych lat spędziliśmy w Sopocie, teraz jesteśmy w Gdyni w pięknej, otoczonej ogrodem, wilii na Orłowie. Poznaliśmy Was setki, jeśli nie tysiące. Tysiące zapaleńców zakochanych w fotografii. Niejednej też rzeczy wspólnie w tym czasie dokonaliśmy.
Uwielbiamy patrzeć jak się rozwijacie, odnosicie sukcesy. Z wielką radością patrzymy na bilboardy Waszego autorstwa , na zdjęcia na stronach magazynów, zdjęcia na stronach sklepów i restauracji, czy po prostu na piękne zdjęcia ze ślubów, na cudowne sesje rodzinne. Wypełnia nas duma, gdy słyszymy o zdobywanych przez Was nagrodach w konkursach krajowych i zagranicznych, o Waszych udziałach w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Cieszymy się Waszymi sukcesami niezmiernie, niezależnie od tego czy odnosicie je na niwie fotografii komercyjnej, artystycznej czy też w świecie akademickim.
Z okazji naszych urodzin chcielibyśmy Was zaprosić do nas na przyjęcie urodzinowe, czyli tradycyjny grill (oczywiście nie zabraknie Waszych ulubionych ‘szczurków’ ) . Będzie też tort, będą wszyscy i będzie znakomita okazja do wspomnieć i snucia we wspólnym gronie planów na przyszłość.
Zapraszamy do nas 19 maja. Imprezę zaczynamy zaraz po zajęciach, czyli o godzinie 17tej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by spędzić z nami czas :) .

plakat-urodziny-tsf

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>