Kursy, kursy, kursy

Jak zapewne wiecie, oprócz nauki w szkole możecie do nas przyjść na krótki kurs fotografii. Możemy wprowadzić Was w magiczny świat fotografii na kursie dla początkujących , zdradzić tajniki fotografii portretowej, wykonywanej metodami cyfrowymi w studio i plenerze. Z kolei na kursie Portret analogowy  nauczymy Was, jak robić i wywoływać zdjęcia na kliszy- magia pracy w ciemni jest niepowtarzalna, a moment, gdy na naszych oczach ukazuje się fotografia, niezapomniany. Na początku kwietnia ukazała się też książka „Ciemnia analogowa. Przewodnik praktyczny” autorstwa naszego dyrektora Radosława Brzozowskiego i jest ona znakomitą kontynuacją pogłębiania wiedzy zdobytej na kursie.

Możemy także nauczyć Was robić najbardziej apetyczne zdjęcia jakie jesteście sobie tylko w stanie wyobrazić – na kursie fotografii kulinarnej z Olkiem Iwaszkiewiczem.

Przeniesiemy Was również do połowy XIX wieku i nauczymy fotografii na szkle z autorem podręcznika „Ambrotypia. Przewodnik praktyczny” – Radosławem Brzozowskim – już w pierwszy weekend czerwca zapraszamy na kurs ambrotypii

Na naszych kursach uczą nasi najlepsi Wykładowcy (a wszyscy nasi Wykładowcy są najlepsi), co jest gwarancją profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego z uczestników warsztatu.

Warto też dodać, iż na zajęciach w studio i w plenerze pozują piękne, doświadczone, profesjonalne modelki :)

Poniżej kilka zdjęć z naszych ostatnich kursów . Fot. Aleksandra Kwidzińska