Panel logowania:
Sopot
Strona główna Zostań sympatykiem TSFPytania i odpowiedziKontaktGaleria zewnętrznaTrójmiejska Szkoła Fotografii

Jesteśmy zespołem szkół fotograficznych kształcących w oparciu o najnowocześniejsze metody nauczania, kładąc szczególny nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Dzięki połączeniu teorii z praktyką i doświadczonej kadrze dydaktycznej, zapewniamy naszym Słuchaczom równomierny rozwój umiejętności teoretycznych i praktycznych związanych z fotografią.


W sercu TSF znajduje się policealna szkoła fotografii działająca pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (wpis do rejestru szkół policealnych nr 508/11/2008). Szkoła ta nadaje tytuł zawodowy plastyk, specjalizacji fotograf (347[07]). Zajęcia prowadzone są w systemie stacjonarnym, w zależności od ich organizacji odbywają się w dni robocze od poniedziałku do czwartku (szkoła "wieczorowa") oraz w weekendy (szkoła "zaoczna"). Osoby kończące dwuletnią szkołę otrzymują tytuł Plastyk i specjalizację "Fotograf".


Oprócz tego w ramach TSF działa roczne Studium Fotografii Artystycznej, które realizuje program wspólny z pierwszym rokiem szkoły zaocznej, nie dając jednocześnie uprawnień zawodowych oraz roczne Studium Fotografii Profesjonalnej, które kładzie nacisk na praktyczną naukę zawodu. Zajęcia w Studium Fotografii Profesjonalnej rozpoczynają się po feriach zimowych, wszystkie pozostałe cykle nauczania rozpoczynają się w październiku.

Od roku szkolnego 2014-15 rozpoczyna również działalność Szkoła Mistrzów, jedyna w Polsce oferta niepubliczna przeznaczona dla doświadczonych fotografów. Jest to jedyna oferta TSF, w przypadku której obowiązują egzaminy wstępne.


Niezależnie od wybranego programu nauczania, dbamy o kompleksowy rozwój naszych Słuchaczy, starannie dobierając tematy wykładów i zadań, od początku istnienia Szkoły wyznaczając nowe standardy w edukacji artystycznej. Służymy pomocą i dobrą radą na każdym kroku. Jesteśmy przekonani, że prawidłowy rozwój fotograficzny wymaga ciągłej praktyki, której nie wolno ograniczać do kilkudziesięciu godzin wliczonych w program zajęć praktycznych. Dlatego tez, by zapewnić optymalne warunki rozwoju Słuchaczy przez sześć dni w tygodniu od rana do późnego wieczora udostępniamy, bez żadnych opłat, nasze pracownie: studia fotograficzne, pracownię komputerową i ciemnię fotograficzną. (więcej informacji na temat zaplecza). 
To w nich, w pocie czoła i oparach utrwalacza powstaną Wasze czarno-białe zdjęcia. To tutaj nauczycie się robić zdjęcia w technikach szlachetnych: cyjanotypia, guma arabska, talbotypia czy brąz Vandyke nie będą już Wam obce. Tutaj skorzystacie z nowoczesnego oprogramowania do obróbki zdjęć. I wreszcie – nauczycie się pracy w profesjonalnym studiu fotograficznym.

W roku 2014, wraz ze Szlachetną Fotografią, stworzyliśmy również jedyne w swoim rodzaju centrum szkoleniowe pozwalające na poznanie większości technik historycznych i szlachetnych. Pełna oferta znajduje się na stronie: www.warsztatyfotografii.com.

 

 

 

Zapraszamy do naszej nowej siedziby w Gdyni Orłowie przy ul.Wierzbowej34                          Adres mailowy i nr telefonów  pozostają niezmienione

 

godziny otwarcia biura:

poniedziałek-czwartek : 11.00 -17.30

piątek : 11.00 -18.00


AKTUALNOŚCI

Gniew - nieznane piękno
Zapraszamy do kawiarni Coffeeheaven w Gdyńskim Klifie na wystawę fotografii Radosława Brzozowskiego "Gniew - nieznane piękno".

Moje Pomorze edycja siódma - wystawa pokonkursowa
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy podsumowującej siódmą edycję konkursu Moje Pomorze, który odbędzie się 6 lutego o godzinie 18.00 w siedzibie Trójmiejskiej Szkoły Fotografii w Gdyni
 
Współpraca:
Copyright © 2010 Trójmiejska Szkoła Fotografii
www.tsf.edu.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie prac, treści i innych informacji zabronione.